A Nagyváradi Egyetem Művészeti Kar hallgatóinak hangversenye

Szeretettel várjuk a Nagyváradi Egyetem Művészeti Kar hallgatóinak hangversenyére 2017. április 6-án, csütörtökön 19.00 órától a Liszt terembe.
A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Műsor:

Skrjabin: Fantázia két zongorára op. posth. – Maior Ana Ruth, Matei Violeta Camelia Mesteri,II. év

Enescu: Bourree az op. 10-es D-dúr szvitből – Dudás Alexandra zongora III. éves

Chopin: “Heroique” Polonez Asz-dúr – Ilisz Dominik zongora VII. osztályos

Ichim Zvezda szoprán, II. éves – A. Scarlatti: Arietta “ Sento nel core”;  Mozart: “Don Giovanni” Zerlina áriája (Vedrai carino…); Brahms:  Wiegendlied

Gordan Paul tenor,II. év – Mozart: “Varázsfuvola” Monostatos áriája; R. Stolz: Lied aus dem Film “Ïch liebe alle Frauen”

Dutu Maria szoprán I. éves – Mozart: “Cosi fan tutte” Despina áriája (In uomini…); Weber : “Freischutz”Ariette des Annchen (Kommt ein schlanker Bursch…); Richard Strauss: Zueignung op.10 no.1.; S.C. Marchesi: La Foletta

Dinu Serban basszus II.éves –  Mozart “Varázsfuvola” Osmin Áriája (Ha! Wie will ich triumphiren); Beethoven “Fidelio” Rocco áriája (Hat man nicht auch Gold beineben”; Pascal  Bentoiu op.4 Veslie (Vigadalom)

Stefan Larisa koloratúr szoprán IV. éves – Haendel: Zakariás  “ (Rejoice), Mozart: Varázsfuvola Arie die Konigin der Nacht (Der Holle Rache…); Felicia Donceanu: Amarita turturea (Kesergő galambocska ); L. Bernstein: “Candide”Cunegonde áriája (Glitter and be gay)

Zongorán kísér: Jámbor Fekete Erzsébet

Felkészítő tanárok: dr. Jámbor Fekete Erzsébet docens – zongora, dr. Theodore Coresi docens- canto