Szabó Sipos Máté karvezető mesterkurzusa

2016. április 29-én Szabó Sipos Máté, a a Debreceni Kodály Kórus vezetőkarnagya tart mesterkurzust a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán.

Helyszín és időpont:

Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar
15-ös terem
2016. április 29. (péntek) 10-17 óra között

A kurzuson feldolgozásra kerülő művek:

J. Haydn: Die Harmonie in der Ehe
Liszt Ferenc: Ave Maria (1853)
Bartók Béla: Párnás táncdal
Hanns Eisler: The old woman
Hanns Eisler: Little Miss Muffat

A mesterkurzus a Szolfézs-Zeneelmélet, Karvezetés Tanszék hallgatóinak ez évi kurzus-kötelezettsége, részvételükre számítunk.
A kurzusra várjuk a társintézmények karvezetőjelölt hallgatóit, valamint a már pályán lévő kollégákat, ének-zene tanárokat is.
Szeretettel várjuk intézményünk más tanszékeinek hallgatóit is a kurzus kórusába!
Részvételi díj: a Zeneművészeti Kar hallgatóinak 2.000,- Ft, a társintézmények hallgatóinak és végzett karnagyoknak 3.000,- Ft, melyet a kurzus kezdete előtt a helyszínen kell befizetni.

Az intézményünkön kívüliek jelentkezését 2016. április 25-ig e-mailben várjuk, feltüntetve, hogy aktív vezénylőként, vagy énekesként kívánnak-e részt venni a kurzuson.
Kapható kreditérték: vezénylőknek 2 K, éneklőknek 1 K.

Jelentkezés és további felvilágosítás: musictheory@music.unideb.hu

Dr. S. Szabó Márta
tanszékvezető egyetemi docens